Ons team in de Speldenstraat

Laurence Buyse

Eerste kleuterklas

E-mail: laurence.buyse@bsdehorizon.be

Tinne Vereecke

Tweede kleuterklas

E-mail: martine.vereecke@bsdehorizon.be

Nancy Neirynck

Derde kleuterklas

E-mail: nancy.neirynck@bsdehorizon.be

Stefanie Bolle

Kinderverzorgster

E-mail: stefanie.bolle@bsdehorizon.be

Sharon Vanwyngene

Eerste graad

E-mail: sharon.vanwyngene@bsdehorizon.be

Lore Degrande

Tweede graad

E-mail: lore.degrande@bsdehorizon.be

Fran Gantois

Vijfde leerjaar

E-mail: fran.gantois@bsdehorizon.be

Volg ons

0FansLike
- Advertisement -

Laatste artikels

Sneeuwpret

De eerste sneeuw van 2019 zorgde voor heel wat sneeuwpret!  

Dwarrelende sneeuwvlokjes!

Buiten te koud!!!! ... dan nemen we de sneeuw mee naar binnen. ...

Sneeuwpret

E indelijk, daar is de sneeuw...

Ziek zijn, leven met een handicap!

Tijdens ons thema "ziek zijn, leven met een handicap", hadden we vooral aandacht voor het leven met een handicap: blind zijn, doof zijn, in...

Hometrainers gezocht

Voor een ludieke actie op dikketruiendag zijn we op zoek naar hometrainers. Wie kan ons helpen?