Ons team in de Speldenstraat

Laurence Buyse

Eerste kleuterklas

E-mail: laurence.buyse@bsdehorizon.be

Tinne Vereecke

Tweede kleuterklas

E-mail: martine.vereecke@bsdehorizon.be

Nancy Neirynck

Derde kleuterklas

E-mail: nancy.neirynck@bsdehorizon.be

Stefanie Bolle

Kinderverzorgster

E-mail: stefanie.bolle@bsdehorizon.be

Sharon Vanwyngene

Eerste graad

E-mail: sharon.vanwyngene@bsdehorizon.be

Lore Degrande

Tweede graad

E-mail: lore.degrande@bsdehorizon.be

Fran Gantois

Vijfde leerjaar

E-mail: fran.gantois@bsdehorizon.be

Volg ons

0FansLike
- Advertisement -

Laatste artikels

Een zusje voor Zoë

Afgelopen weekend werd Zoë grote zus van Sia. Dikke proficiat aan de trotse ouders.

Bezoek in onze klas!

Op donderdag 15 november kwamen onze grootouders op bezoek. Het was een groot feest! ...

Jonnie de spin!

Jules had thuis een spinnetje gevonden en bracht het mee naar onze klas. We maakten kennis met de lieve spin ‘Jonnie’.   ...