Ons team in de Hellestraat

Sylviane Verhille

Eerste kleuterklas

E-mail: sylviane.verhille@bsdehorizon.be

Hanne Goossens

Tweede kleuterklas

E-mail: hanne.goossens@bsdehorizon.be

Gwendy Verschaeve

Derde kleuterklas

E-mail: gwendy.verschaeve@bsdehorizon.be

Stefanie Bolle

Kinderverzorgster

E-mail: stefanie.bolle@bsdehorizon.be

Sandra Roze

Kinderverzorgster

E-mail: sandra.roze@bsdehorizon.be

Kim Desmet

Eerste leerjaar

E-mail: kim.desmet@bsdehorizon.be

Silke Vanhauwaert

Tweede leerjaar

E-mail: silke.vanhauwaert@bsdehorizon.be

An-Sofie Defever

Derde leerjaar

E-mail: an-sofie.defever@bsdehorizon.be

Wim Pauwels

Vierde leerjaar

E-mail: wim.pauwels@bsdehorizon.be

Bart Libert

Vijfde leerjaar

E-mail: bart.libert@bsdehorizon.be

Benny Libert

Zesde leerjaar

E-mail: benny.libert@bsdehorizon.be

Volg ons

0FansLike
- Advertisement -

Laatste artikels

Sneeuwpret

De eerste sneeuw van 2019 zorgde voor heel wat sneeuwpret!  

Dwarrelende sneeuwvlokjes!

Buiten te koud!!!! ... dan nemen we de sneeuw mee naar binnen. ...

Sneeuwpret

E indelijk, daar is de sneeuw...

Ziek zijn, leven met een handicap!

Tijdens ons thema "ziek zijn, leven met een handicap", hadden we vooral aandacht voor het leven met een handicap: blind zijn, doof zijn, in...

Hometrainers gezocht

Voor een ludieke actie op dikketruiendag zijn we op zoek naar hometrainers. Wie kan ons helpen?