Ons team in de Hellestraat

Sylviane Verhille

Eerste kleuterklas

E-mail: sylviane.verhille@bsdehorizon.be

Hanne Goossens

Tweede kleuterklas

E-mail: hanne.goossens@bsdehorizon.be

Gwendy Verschaeve

Derde kleuterklas

E-mail: gwendy.verschaeve@bsdehorizon.be

Joke Huygens

Kleuterturnen

E-mail: joke.huygens@bsdehorizon.be

Stefanie Bolle

Kinderverzorgster

E-mail: stefanie.bolle@bsdehorizon.be

Sandra Roze

Kinderverzorgster

E-mail: sandra.roze@bsdehorizon.be

Isabel Vanbruane

Kinderverzorgster

E-mail: isabel.vanbruane@bsdehorizon.be

Kim Desmet

Eerste leerjaar

E-mail: kim.desmet@bsdehorizon.be

Quinten Couckuyt

Tweede leerjaar

E-mail: quinten.couckuyt@bsdehorizon.be

An-Sofie Defever

Derde leerjaar

E-mail: an-sofie.defever

Wim Pauwels

Vierde leerjaar

E-mail: wim.pauwels@bsdehorizon.be

Bart Libert

Vijfde leerjaar

E-mail: bart.libert@bsdehorizon.be

Benny Libert

Zesde leerjaar

E-mail: benny.libert@bsdehorizon.be

Volg ons

0FansLike
- Advertisement -

Laatste artikels

Ons eerste Franse liedje in het vijfde leerjaar

Het schooljaar is dik 2 weken bezig en wij hebben al ons eerste Franse liedje geleerd in de klas. Hieronder kun je een filmpje bekijken...

Verjaardag Emmanuel

Hiep, hiep hoera... vandaag vierden we de vijfde verjaardag van Emmanuel. Hij trakteerde ons op lekkere taart. Proficiat !!!

Infoavond zesde leerjaar

Beste ouders, Het infomoment voor de leerlingen van het zesde leerjaar gaat door op donderdag 20 september om 18:00u.

Een heer in het verkeer!

Als start van ons thema "Verkeer", gingen we op stap met alle kleuters om de directe omgeving van de school te verkennen.