Ons team in de Hellestraat

Sylviane Verhille

Eerste kleuterklas

E-mail: sylviane.verhille@bsdehorizon.be

Hanne Goossens

Tweede kleuterklas

E-mail: hanne.goossens@bsdehorizon.be

Gwendy Verschaeve

Derde kleuterklas

E-mail: gwendy.verschaeve@bsdehorizon.be

Stefanie Bolle

Kinderverzorgster

E-mail: stefanie.bolle@bsdehorizon.be

Sandra Roze

Kinderverzorgster

E-mail: sandra.roze@bsdehorizon.be

Kim Desmet

Eerste leerjaar

E-mail: kim.desmet@bsdehorizon.be

Silke Vanhauwaert

Tweede leerjaar

E-mail: silke.vanhauwaert@bsdehorizon.be

An-Sofie Defever

Derde leerjaar

E-mail: an-sofie.defever@bsdehorizon.be

Wim Pauwels

Vierde leerjaar

E-mail: wim.pauwels@bsdehorizon.be

Bart Libert

Vijfde leerjaar

E-mail: bart.libert@bsdehorizon.be

Benny Libert

Zesde leerjaar

E-mail: benny.libert@bsdehorizon.be

Volg ons

0FansLike
- Advertisement -

Laatste artikels

Een zusje voor Zoë

Afgelopen weekend werd Zoë grote zus van Sia. Dikke proficiat aan de trotse ouders.

Bezoek in onze klas!

Op donderdag 15 november kwamen onze grootouders op bezoek. Het was een groot feest! ...

Jonnie de spin!

Jules had thuis een spinnetje gevonden en bracht het mee naar onze klas. We maakten kennis met de lieve spin ‘Jonnie’.   ...