Ons team in de Hellestraat

Sylviane Verhille

Eerste kleuterklas

E-mail: sylviane.verhille@futurascholen.be

Hanne Goossens

Tweede kleuterklas

E-mail: hanne.goossens@futurascholen.be

Gwendy Verschaeve

Derde kleuterklas

E-mail: gwendy.verschaeve@futurascholen.be

Stefanie Bolle

Kinderverzorgster

Sandra Roze

Kinderverzorgster

Lore Simoen

Eerste leerjaar

E-mail: lore.simoen@futurascholen.be

Silke Vanhauwaert

Tweede leerjaar

E-mail: silke.vanhauwaert@futurascholen.be

An-Sofie Defever

Derde leerjaar

E-mail: an-sofie.defever@futurascholen.be

Wim Pauwels

Vierde leerjaar

E-mail: wim.pauwels@futurascholen.be

Bart Libert

Vijfde leerjaar

E-mail: bart.libert@futurascholen.be

Benny Libert

Zesde leerjaar

E-mail: benny.libert@futurascholen.be

Volg ons

0FansLike
- Advertisement -

Laatste artikels

Wieltjesdag op een stralende donderdag!

3-2-1 START! De fietsen, auto's, steps, ... werden vakkundig gewassen. Toet, toet! Uit de weg! 2 Snelheidsduivels! Nog 2 snelheidsduiveltjes! Na het fietsen laden we de batterijen weer...

Spelend leren!

We maken rekenoefeningen met de dobbelstenen en vertellen verhalen aan de hand van fantasiedobbelstenen.

Verjaardag Nell

Vandaag vierden we de verjaardag van Nell in de klas. Vorige week vrijdag werd zij 6 jaar. Nell trakteerde ons op lekkere appelcake. Dikke...

Bezoek aan kapper “Régis”

Tijdens ons thema "moederdag", brachten wij een bezoek aan kapper Régis waar hij onze mama's mooi maakt. Kapper Régis legde alles haarfijn uit wat hij...

Menu juni

Juni zonder friet